Portfolio - poznaj zrealizowane przez nas projekty:

Przewodnik mobilny YouGO! MobileNatywna aplikacja na platformę Android zastępująca tradycyjne przewodniki.

Przewodnik turystyczny na smartfona YouGO! Mobile. Zwiedzaj z mobilną aplikacją portalu www.yougo.pl popularne miasta i atrakcje turystyczne poza utartymi szlakami. Udostępniliśmy funkcję GPS, wyszukiwania i wskazywania miejsca na mapie, dodawania nowych obiektów. Zwiedzanie Polski, Europy i świata będzie teraz prostsze! Jeśli chcesz, aby atrakcji było jeszcze więcej, dołącz do społeczności użytkowników i rozwijaj YouGO! razem z dziesiątkami podróżników.


Tworzymy turystyczne aplikacje mobilne

Software house Tweeba wraz z partnerem merytorycznym YouGO! przygotowuje dla firm branży turystycznej przewodniki mobilne oraz aplikacje wykorzystujące mapy (Google, Open Street Map). W swoim dorobku mamy apki działające zarówno z połączeniem do Internetu, jak i działające bez transmisji danych pakietowych (przewodniki online i offline). Swoją aplikację mobilną z zakresu podróży, hotelarstwa czy szeroko rozumianego rynku HORECA możesz wydać szybko i efektownie. Klientom pomagamy od pierwszego kroku - od projektowania koncepcji programu, analizy powiązań z procesami biznesowymi instytucji, przygotowaniem oprogramowania oraz promocją i marketingiem.

Jeżeli chcesz wykorzystać potencjał urządzeń mobilnych, takich jak smartfon i tablet, w swoim biznesie, skontaktuj się z nami teraz!