Oferujemy szeroki zakres usług programowania aplikacji mobilnych oraz aplikacji webowych, jak rówież marketingu mobilnego i analiz usability. Sprawdź, co możemy zrobić z Twoim smartphonem!

Oferta Tweeba

Tweeba.pl to nowoczesna firma, która oferuje:
  • projektowanie aplikacji mobilnych i programowanie na Google Android, Apple iOS oraz Windows Phone
  • tworzenie serwisów internetowych
  • projektowanie mobilnych stron internetowych
  • doradztwo i planowanie strategiczne marketingu internetowego
  • analiza usability i poprawa user experience

Co możemy zrobić dla Ciebie? Napisz już teraz: info@tweeba.pl


Aplikacje mobilne

Jedną z najważniejszych współczesnych rewolucji jest szybki i wszechstronny rozwój technologii mobilnych. Ty też możesz uczestniczyć w tych przemianach i dotrzeć do nowych klientów. Skorzystaj z naszego doświadczenia w projektowaniu aplikacji mobilnych i wykorzystaj potencjał rynku mobilnego już teraz!

Strony mobilne

Coraz więcej osób przegląda strony internetowe z wykorzystaniem tabletów i smartfonów. Warto być przygotowanym na odwiedziny internautów, którzy oczekują strony mobilnej dopasowanej do swojego urządzenia przenośnego. Zaprojektuj swoją witrynę mobilną korzystając z naszej wiedzy i umiejętności!

Strony internetowe

Projektujemy zaawansowane serwisy internetowe, takie jak portale społecznościowe, witryny do sprzedaży w internecie, rozbudowane serwisy informacyjne, jak również proste strony firmowe czy wizytówki. Przedstaw swój pomysł, a pomożemy Ci skutecznie zaistnieć w Internecie!

Marketing internetowy - strategia i doradztwo

Jak efektywnie pozyskiwać klientów przez Internet? Jakie reklamy wybrać i jak pozycjonować stronę? Czego będę potrzebować, aby zarobić na obecności w sieci? Odpowiemy na Twoje pytania, zaplanujemy strategię i będziemy towarzyszyć podczas prowadzenia kampanii reklamowej. Skontakuj się z nami!

Usability internetowe i mobilne

Masz stronę internetową lub mobilną, a klienci jakby omijali formularz kontaktowy? Podczas składania zamówień rezygnują z zakupu? To może świadczyć o potrzebie poprawy usability i user experience Twojej witryny lub aplikacji mobilnej. Zamów analizę usability w Tweeba!


Tweeba złożona jest z doświadczonych programistów serwisów internetowych, aplikacji desktopowych oraz aplikacji mobilnych, a także kreatywnych znawców marketingu i user experience. Na co dzień rozwijamy oprogramowanie dla naszych klientów oraz własnych serwisów. Nasze osiągnięcia to między nagroda AppAwards 2013 za najlepszą aplikację mobilną na system Android w kategorii Edukacja.