Portfolio | Aplikacje mobilne do nauki języka angielskiego:

Angielski - Ucz się języka AngielskiegoJęzyk angielski towarzyszy nam już niemal na każdym kroku, czy to w pracy, czy na ulicy, kiedy jakiś obcokrajowiec zaczepi nas i poprosi o wskazanie drogi. Zdarza się i tak, że to my potrzebujemy zasięgnąć informacji w Anglii lub innym obcym kraju. Dlatego warto być przygotowanym na takie sytuacje. Co więcej, obecnie raczej w większości turystycznych miast obowiązuje zasada: znasz angielski – dogadasz się wszędzie.

Szeroki zakres słownictwa z języka angielskiego znajdziesz w nowej, uaktualnionej już aplikacji na smartfony i tablety autorstwa serwisu www.uczsiejezyka.pl

Z pomocą naszego darmowego kursu języka angielskiego z łatwością poznasz i zapamiętasz słówka oraz zwroty. W zapamiętywaniu pomaga opcja wstępnego ukrywania znaczenia słówek angielskich po polsku. Zestawy słówek angielskich i frazy pogrupowane są tematycznie w lekcje, a każde wyrażenie może być odczytane przez angielskiego lektora. Są również testy z angielskiego pozwalające ocenić własne postępy w nauce. Oprócz tego publikujemy też tablice z ciekawostkami oraz gramatyką angielską, a także listy najpowszechniej używanych słów w Wielkiej Brytanii i Ameryce Północnej. Osobnym działem jest ten z odmianą popularnych czasowników w różnych czasach i trybach. To wszystko umożliwia sukcesywną naukę języka.

Pobierz aplikację mobilną Angielski w wersji na:

 

Z nami osiągniesz sukces w branży mobilnej

Czy wiesz, że kurs "Ucz się języka angielskiego" w trzy miesiące osiągnął ponad 100 000 pobrań, a w roku 2015 przebił magiczny milion pobrań aplikacji mobilnych? Liczba ta rosła bardzo szybko, ponieważ dostarczyliśmy produkt doskonałej jakości, wkroczyliśmy na rynek jako pierwsi, a także zadbaliśmy o fenomenalną promocję programu. Czy Ty również chcesz osiągnąć taki sukces? Wiemy, jak zdobywać czołowe pozycje w marketach różnych platform mobilnych. Projektowanie aplikacji mobilnych to dla nas wyzwanie i radość zarazem! Skorzystaj z naszego doświadczenia i szybko przebij się ze swoim produktem bądź usługą do potencjalnych klientów. Zdobądź użytkowników razem z Tweeba - zapraszamy do kontaktu!