Portfolio | Aplikacje mobilne zaprojektowane przez Tweeba:

Hiszpański - Ucz się języka HiszpańskiegoJęzyk hiszpański dla początkujących i zaawansowanych. Nowa, uaktualniona aplikacja mobilna serwisu www.uczsiejezyka.pl do nauki języka hiszpańskiego umożliwia poznawanie słówek i zwrotów w tym języku oraz utrwala tę wiedzę przy pomocy testów. Aplikacja na smartfony i tablety w sam raz dla planujących podróż do Hiszpanii lub Ameryki Łacińskiej!

W zapamiętywaniu pomaga opcja wstępnego ukrywania znaczenia słówek hiszpańskich po polsku. Słówka i frazy pogrupowane są tematycznie w lekcje, a każde słówko może być odczytane przez lektora. To wszystko umożliwia sukcesywną naukę języka hiszpańskiego. Zakres słownictwa sprawdzi się u osób rozpoczynających przygodę z językiem hiszpańskim, a forma nauki znajdzie uznanie wśród osób lubiących uczyć się w drodze – w tramwaju, autobusie czy pociągu. Tematy zostały podzielone na kilkadziesiąt lekcji, z których każda zawiera przydatne słówka oraz zwroty w tym języku – oczywiście, odznaczają się one również wzrastającym poziomem trudności. W wolnych chwilach możemy tutaj także po prostu losować wybrane słowa i odgadywać ich znaczenie, co z pewnością pozwoli nam na znacznie lepsze utrwalenie ich w swojej pamięci.

Przygotowane są również testy pozwalające ocenić własne postępy w nauce. Oprócz tego dostępne są tablice gramatyczne z odmianą popularnych czasowników w różnych czasach i trybach, a także lista najpowszechniej używanych słów. Apka Hiszpański zawiera także ciekawostki i porady, w tym związane z subjuntivo oraz zdaniami warunkowymi.

Regularne korzystanie z aplikacji mobilnej „Ucz się języka hiszpańskiego” pozwoli nam na znaczne poszerzenie swojego zasobu słów i poznanie wielu przydatnych zwrotów. Bezpłatny kurs hiszpańskiego dostępny jest na:

Aplikacja nagrodzona w konkursie Appawards 2013!

"Ucz się języka hiszpańskiego" była jedną z pierwszych aplikacji mobilnych do nauki języków w polskim sklepie Google Play. Program zyskał uznanie wśród Internautów, którzy wybrali naszą aplikację na najlepszą w kategorii Edukacji na platformę Android. Na podium pokonaliśmy dużych producentów oprogramowania na rynek krajowy i zagraniczny. Jeżeli Ty także masz pomysł na wartościową aplikację mobilną i poszukujesz partnera technologicznego, zapraszamy do kontaktu z Tweeba. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!