Portfolio - poznaj zrealizowane przez nas projekty:

Rozmówki Polsko-WłoskieJuż teraz możesz rozpocząć darmową naukę języka włoskiego przy pomocy swojego smartfona lub tableta. Skorzystaj z wysoko ocenianej aplikacji „Rozmówki Polsko-Włoskie” autorstwa serwisu www.mojerozmowki.pl

Kto już raz był we Włoszech, na pewno pokochał ten intrygujący kraj. Przyjemny śródziemnomorski klimat, spontaniczna i radosna mentalność Włochów, cudowne krajobrazy i w końcu wyśmienita kuchnia przywołują w nas co roku nieodpartą chęć odwiedzenia Półwyspu Apenińskiego raz jeszcze. Dlaczego by zatem nie umieć posługiwać się ich językiem? Włoski ma opinię języka nieskomplikowanego, prostszego nawet niż hiszpański, a w dodatku bardzo melodyjnego. Jeśli zaczynasz swoją przygodę z językiem włoskim, sięgnij po tę bezpłatną aplikację.

Rozmówki umożliwiają skuteczną naukę języka włoskiego i znaczne poszerzenie zakresu słów. Korzystanie z apki jest bardzo proste – możesz przeglądać listę tematów lub wyszukiwać zwroty według języka polskiego lub włoskiego. Wszystkie z nich mogą być czytane przez lektora, dzięki czemu będziemy mieli pewność, że uczymy się również prawidłowej ich wymowy. Co ważne, rozmówki są całkowicie darmowe i regularnie aktualizowane.

Już nie musisz pakować do plecaka ciężkich słowników - wystarczy, że będziesz mieć przy sobie swój telefon z pobranymi bezpłatnymi „Rozmówkami Polsko-Włoskimi”!