Portfolio - poznaj zrealizowane przez nas projekty:

Rozmówki Polsko-HiszpańskieTweeba.pl przygotowała rewelacyjną aplikację, która z pewnością zainteresuje każdego, kto chce skutecznie nauczyć się języka hiszpańskiego i w znacznym stopniu poszerzyć swój zasób słów. Aplikacja portalu www.mojerozmowki.pl może okazać się bardzo przydatna podczas podróży do Hiszpanii lub nauki tego języka, a korzystanie z niej jest banalnie proste. Wszystkie słówka i zwroty mogą być ponadto czytane przez lektora, dzięki czemu będziemy mieli pewność, że uczymy się również prawidłowej ich wymowy.

Aplikacja pozwala na wyszukiwanie słów i zwrotów – zarówno po polsku, jak i po hiszpańsku.

Już nie musisz pakować do plecaka ciężkich słowników - wystarczy, że będziesz mieć przy sobie swój telefon z zainstalowanymi „Rozmówkami Polsko-Hiszpańskimi”!

Tworzymy aplikacje edukacyjne dla uczelni i uniwersytetów

Szukasz sposobu na podniesienie atrakcyjności swojej placówki edukacyjnej? Chcesz udostępnić studentom swojej szkoły wszystkie niezbędne informacje o przedmiotach i uczelni albo zaproponować dodatkowe materiały pozalekcyjne? Wielu Twoich podopiecznych nie może się obejść bez urządzenia mobilnego - smartfonu czy tabletu. Świetnym i nowoczesnym pomysłem może być wydanie aplikacji mobilnej dla Twoich studentów jeszcze przed początkiem najbliższego semestru!

Tweeba zaprasza Cię do poznania swojej oferty i przesłania zapytania o aplikację skrojoną na miarę Twojej instytucji - napisz bądź zadzwoń do nas i dowiedz się, jakie pomysły mamy dla Ciebie!