Portfolio | Projekty aplikacji mobilnych zrealizowane przez nas:

Rozmówki Polsko-AngielskieJeśli jedziesz za granicę na wakacje lub do pracy w Anglii, wybierz nasze Rozmówki Polsko-Angielskie. Są całkowicie za darmo i zawierają głos lektora. Wiele tematów, liczne dialogi oraz mnóstwo słówek i zwrotów - pobierz już teraz bezpłatnie aplikację na Android!

Prawdopodobnie każdy z nas przekonał się już, że język angielski jest najbardziej uniwersalnym językiem świata. Nawet w codziennych, zawodowych obowiązkach dobrze jest znać podstawy tego języka, nie wspominając już o podróżowaniu, kiedy to znajomość angielskiego na pewno wyjdzie nam na plus.

Serwis www.mojerozmowki.pl podąża z duchem czasu i wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Już teraz podstawowy zasób słówek oraz przydatne rozmówki polsko-angielskie możesz mieć zawsze pod ręką, w swoim telefonie. Aplikacja mobilna pozwala na efektywną naukę języka angielskiego, dzięki tematycznemu pogrupowaniu słówek, dialogów i zwrotów. Dodatkowym ułatwieniem jest możliwość wysłuchania prawidłowej wymowy słówka przez lektora. Program pozwala na wyszukiwanie słów i zwrotów – zarówno po polsku, jak i po angielsku.

Już nie musisz pakować do plecaka ciężkich słowników - wystarczy, że będziesz mieć przy sobie swój telefon z pobranymi bezpłatnymi „Rozmówkami Polsko-Angielskimi”!

Tworzymy aplikacje do nauki języków dla szkół językowych

Tweeba stworzyła najpopularniejsze aplikacje językowe na platformę Android w Polsce. Dzięki wielu miesiącom pracy nad tego typu programami, wiemy, co jest najważniejsze dla uczniów szkół językowych i samouków. Potrafimy zaangażować osoby uczące się językow obcych do samodzielnego poznawania słów i zwrotów obcojęzycznych, a także dodatkowego rozwoju umiejętności poza zajęciami szkolnymi. Jeśli prowadzisz instytucję edukacyjną, zastanów się, jak aplikacje mobilne mogą podnieść poziom nauki w Twoich klasach i jak wpłyną na wzrost pozytywnych opinii o Twojej szkole.

Jeżeli dopiero poszukujesz pomysłu na swoje aplikacje mobilne, skontaktuj się z nami - podpowiemy Ci, jak przyciągnąć nowych uczniów i utrzymać dotychczasowych dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii.